067 871 03 88

Дерев'яна обробна дошка

Дошка обробна дерев'яна — аксесуар, без якого неможливо обійтися на кухні при приготуванні гарячих страв, нарізці овочів для салатів, готових м'ясних виробів, сирів та інших продуктів. Аксесуар використовується щодня, і щоб він служив довгі роки, в якості матеріалу доцільно застосовувати міцну і надійну натуральну дубову деревину. Інтернет-магазин БонПос пропонує якісні обробні дошки з дуба віком 80-100 років.

Які бувають дошки обробні з дерева?

Бувають дошки обробні з дерева двох видів:

  • 42 см;

  • 50 см.

Моделі надійні і масивні, тому на них зручно різати овочі, м'ясо, рибу будь-якого розміру. Дошка не буде ковзати по столу — процес займе набагато менше часу ніж з використанням легкої обробної дошки. Моделі чудово підходять для застосування на кухні ресторану, бару, кафе, піцерії.

Торцева обробна дошка — які бувають особливості?

Торцева обробна дошка виготовлена ​​з натурального дуба, який пройшов передвиробничу підготовку та радіологічний контроль. Дошки виготовляються вручну.

Матеріал ретельно обробляється, в результаті чого покупець отримує товар з рівною поверхнею, без задирок і шорсткостей. Користуватися такою дошкою безпечно — виключено пошкодження рук.

Щоб готовий виріб зберегло функціональні характеристики, для зберігання передбачені особливі умови — склад з кондиціонером, який підтримує оптимальний температурний режим. Наша бондарна продукція — найкраща на ринку України.

Купити обробну дошку в Україні від виробника

Пропонуючи купити дошку в Україні від виробника, інтернет-магазин БонПос гарантує поставку високоякісних виробів з натуральної деревини. Ціни на наші дошки без торгових націнок, а це значить, наші клієнти — приватні особи і власники бізнесу —  економлять на покупках. Ми з 2003 року працюємо в сфері бондарних виробів, маємо колосальний досвід і знаємо, що потрібно сучасному покупцеві.

Як купити дошку з дерева?

Перед тим як купити дошку з дерева, виберіть відповідну модель — можна замовити одночасно кілька товарів, об'єднавши їх в одне замовлення. Форма замовлення проста і зрозуміла для клієнта з мінімальними для користувача навичками придбання товарів в інтернеті. З усіх питань звертайтеся до менеджерів:

  • телефон - 0800339614;

  • електронна пошта - zakaz@bonpos.ua;

  • замовлення зворотного дзвінка - зелена кнопка внизу сторінки.

Відправляємо посилки післяплатою, користуючись послугами Нової Пошти та Укрпошти. Замовлення, оформлені в робочі дні до 16.00 відправляються в той же день, після зазначеного часу — наступного робочого дня. Якщо Ви замовили товари в вихідний день, відправимо замовлення в понеділок. Для жителів Харкова доступний самовивезення - вул. Плеханівська 129/1.

Тарифи на доставлення встановлюються компаніями, вартість формується виходячи з ваги вантажу, відстані між Харковом та пунктом доставлення.Лідер продажу!
Торцева дошка обробна дубова 42 см
Торцева дошка обробна дубова 42 см
дошка дуб 80-100 років
645 грн
Лідер продажу!
Торцева дошка обробна дубова 50 см
Торцева дошка обробна дубова 50 см
дошка дуб 80-100 років
775 грн
Лідер продажу!
Торцева дошка обробна дубова 35 см
Торцева дошка обробна дубова 35 см
425 грн
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)