067 871 03 88

Дубові бочки (анкера){filters}

Дубові бочки анкер — функціонально аналогічні класичній бочці, але відрізняються зовнішніми характеристиками. У конструкції анкера передбачена ручка для зручного переміщення, у нього овальна форма. Підходять для зберігання і транспортування спиртних напоїв — коньяку, віскі, вина, самогону, настоянок, квасу, інших напоїв. У компанії "БОНПОС" безліч цікавих пропозицій — діжок анкерів різного літражу для представників бізнесу і приватних покупців.

Які бувають об'єми дубових діжок?

У нашому каталозі запропоновані анкери об'ємом 7 літрів. Це оптимальне рішення для виноробної продукції, коньяку і віскі, самогону та інших напоїв. Транспортувати алкогольні напої в такій тарі зручно, оскільки її в наповненому вигляді легко піднімає людина будь-якої комплекції.

Семилітрові ємності добре підходять для презентацій, розміщення в залі ресторану, будь-якого іншого закладу. З анкерів такого формату зручно розливати напої учасникам грандіозного застілля. Барила анкер прикрасять своїм зовнішнім виглядом будь-який застілля зі стравами української кухні.

Які бувають особливості дубові барила?

Дубовий бочонок анкер, незважаючи на овальну форму, впливає на смакові характеристики напою, як і бочка з натуральної деревини:

  • насичує букетом ароматів — завдяки танінам, які містяться в деревині;

  • сприяє тривалому зберіганню алкоголю — наявність дубильних речовин забезпечує знезараження вмісту;

  • напої не схильні до негативного впливу сонячних променів — дуб захищає від впливу УФ-променів.

Анкер виготовляється з дуба віком 80-100 років, який проходить радіологічний контроль, попередньо обробляється і розколюється на клепки. Основа ручки, а також обручі виготовлені з оцинкованої або нержавіючої сталі, яка не схильна до корозії, може тривалий час перебувати в холодному і вологому приміщенні.

Купити дубові барила анкер в Україні від виробника

Компанія "БОНПОС" — надійний постачальник бондарної продукції з дуба. Пропонуємо купити дубові барила анкер у відмінній якості виконання, за ціною виробника. Вручну виготовлена тара з дуба в нашому каталозі пропонується за більш вигідною ціною, ніж у посередників. Готові барила до відправки покупцеві зберігаємо в спеціально обладнаних приміщеннях з ідеальною системою кондиціонування і підтримки потрібного температурного режиму.

Як купити дубові барила анкер

Купити дубові барила анкер на сайті bonpos.ua може представник будь-якого регіону України, за винятком територій, які тимчасово окуповані. Оформлення онлайн-замовлення займає лічені хвилини, а доставка Новою Поштою — кілька днів.

Вартість доставлення не включена в ціну товару, визначається логістичною компанією відповідно до відстані між пунктами відправлення та отримання. Клієнти, які не можуть замовити доставлення вантажу Новою Поштою, користуються послугами Укрпошти.Лідер продажу!
Анкер дуб 7 л горизонтальний (нержавіючий обруч)
Анкер дуб 7 л горизонтальний (нержавіючий обруч)
анкер, підставка, кран, пробка, інструкція нержавіюча сталь
1400 грн
Лідер продажу!
Анкер дубовий 7 л (нержавіючої обруч)
Анкер дубовий 7 л (нержавіючої обруч)
анкер, підставка, кран, пробка, інструкція нержавіюча сталь
1400 грн
Лідер продажу!
Анкер дуб 7 л горизонтальний (оцинкований обруч)
Анкер дуб 7 л горизонтальний (оцинкований обруч)
анкер, підставка, кран, пробка, інструкція оцинкована сталь
1190 грн
Лідер продажу!
Анкер дубовий 7 л (оцинкований обруч)
Анкер дубовий 7 л (оцинкований обруч)
анкер, підставка, кран, пробка, інструкція оцинкована сталь
1190 грн
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)