067 871 03 88

Дерев'яні відра для лазні {filters}

Відра для лазні — аксесуари, що забезпечують комфорт при лазневих процедурах. Використовуються для підношення води, запарювання віників, інших цілей. Відра знадобляться для виконання інших господарських завдань. Інтернет-магазин БонПос пропонує моделі з натуральної деревини — липи і дуба відмінної якості, які пройшли попередню обробку. Наші бондарські вироби користуються популярністю на ринку України з 2003 року.

Які бувають відра для лазні?

Відра для лазні класифікуються за кількома критеріями:

  • обсяг — на 10 та 15 літрів:

  • особливості конструкції — з кришкою і без кришки;

  • матеріалом виготовлення — дуб, липа.

Вибираючи модель, наші клієнти керуються особливостями застосування відер, вартістю і характеристиками матеріалу. Відра з кришкою - відмінне рішення для запарювання віників, моделі без кришки теж можна використовувати для таких цілей, але запарювання віників не буде настільки якісним, як з кришкою. Вироби об'ємом 15 літрів підніме не кожен дорослий чоловік, що слід враховувати при підборі оптимального рішення.

Які бувають особливості відра для лазні?

Особливості відра для лазні визначаються матеріалом, способом виготовлення і іншими нюансами. Майстри БонПос створюють відра вручну, ретельно підбираючи дубову або липову деревину. У деревині містяться корисні речовини, які поступово насичують воду, налиту в відро.

Збірка проводиться в кілька етапів, із застосуванням обручів з нержавіючої сталі, які стійкі до зносу в умовах високих температур та вологості. Щоб запропонувати клієнтам екологічно безпечні ємності для води, перед тим як деревина надійде у виробництво, вона проходить радіологічний контроль.

Купити відра для лазні в Україні від виробника

Купити відра для лазні в Україні від виробника, скориставшись послугами БонПос можуть як приватні особи, так і представники бізнесу. Наша компанія активно взаємодіє з клієнтами, які хочуть вигідно придбати бондарную продукцію і оперативно отримати її, проживаючи в різних куточках України. БонПос — надійний постачальник відер, ковшів і інших лазневих аксесуарів на український ринок, працюємо з 2003 року.

Як купити відра для лазні?

Обслуговуємо клієнтів з усіх регіонів України, крім окупованих територій. Для оформлення замовлення виконайте дії:

  • оберіть вподобане відро;

  • заповніть форму замовлення, вказавши коректно варіант оплати і спосіб доставки - Укрпошта, Нова Пошта, самовивіз з пункту видачі в Харкові;

  • підтвердіть покупку товарів.

Якщо клієнт встиг купити відра для лазні в робочий день до 16.00, вони будуть відправлені в той же день, після зазначеного часу — наступного робочого дня. Замовлення, оформлені у вихідні, відправляємо в понеділок. При самовивозі товар можна забрати протягом 3-х днів в пункті видачі за адресою: м Харків, Плеханівська 129/1.

Вартість доставки розраховується індивідуально, з урахуванням ваги покупки, відстані між пунктами відправлення та доставлення.Лідер продажу!
Цебро дубове з дужкою БонПос 10 л
Цебро дубове з дужкою БонПос 10 л
цебро, інструкція нержавіюча сталь
920 грн
Лідер продажу!
Цебро-запарник дубове з дужкою БонПос 15 л
Цебро-запарник дубове з дужкою БонПос 15 л
цебро, інструкція нержавіюча сталь
1330 грн
Цебро липове з дужкою БонПос 10 л
цебро, інструкція нержавіюча сталь
595 грн
Цебро соснове з дужкою БонПос 10 л
цебро, інструкція нержавіюча сталь
450 грн
Лідер продажу!
Цебро-запарник липове з дужкою БонПос 15 л
Цебро-запарник липове з дужкою БонПос 15 л
цебро, інструкція нержавіюча сталь
800 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)